Megoldott

Sérült fedlappáros a Vincellér ucában

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2019.10.18
A két fedlap közül csak az egyiket cserélték, pedig a másik is sérült. Kérjük cseréjét a megmaradt letört sarkúnak is.
---
A Vincellér utca - Kökörcsin utca sarkán álló fedlappáros mindkettő része sérült, sarkai letöredeztek, és az aszfalt kopóréteg oszlásnak indult.

Kérjük az Érintett Közműszolgáltatót, hogy az igényesség jegyében két egyforma fedlapot tegyenek ezeknek helyére.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Vincellér u. 36

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    A másik fedlap cseréje is megtörtént.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés leírását "A Vincellér utca - Kökörcsin utca sarkán álló fedlappáros mindkettő része sérült, sarkai letöredeztek, és az aszfalt kopóréteg oszlásnak indult. Kérjük az Érintett Közműszolgáltatót, hogy az igényesség jegyében két egyforma fedlapot tegyenek ezeknek helyére."-ról "FRISSÍTÉS: 2019.10.18 A két fedlap közül csak az egyiket cserélték, pedig a másik is sérült. Kérjük cseréjét a megmaradt letört sarkúnak is. --- A Vincellér utca - Kökörcsin utca sarkán álló fedlappáros mindkettő része sérült, sarkai letöredeztek, és az aszfalt kopóréteg oszlásnak indult. Kérjük az Érintett Közműszolgáltatót, hogy az igényesség jegyében két egyforma fedlapot tegyenek ezeknek helyére."-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A két fedlap közül csak az egyiket cserélték, pedig a másik is sérült. Kérjük cseréjét a megmaradt letört sarkúnak is.
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére