Válaszra vár

Billegő GÁZ-fedlap a Diószegi út 56 előtt

Anonim Járókelő

A Diószegi út 56 előtt az egyik gáz-fedlap billeg, és egyik sarka mindig kiáll a járdából. Kérjük a Gázműveket, hogy rögzítsék a gázfedlapot.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Diószegi út 56

Hozzászólások

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: NKM Földgázszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szétesett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Örs vezér tere M+H (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fedlap hiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Árpád út (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Eldugult lefolyó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Magyar tudósok körútja (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére