Megerősítésre vár

Jós utcai gödör

Anonim Járókelő

Az itt megtett bejelentés és annak illetékes helyre való továbbítása hatására múlt héten betemették, leaszfaltozták a gödröt. Köszönjük. Azonban a lezárás maradt, visszatették a terelőket, így továbbra is kerülgetjük az immár nem létező gödröt..

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Jós u. 16

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A probléma már minden bizonnyal megoldódott!

    Tisztelettel:
    Falvai Tamás
    ügyfélkapcsolati irodavezető
    III. Kerületi Polgármesteri Hivatal
    Ügyfélkapcsolati Iroda

    From: Já
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Oszlop tartó korong

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megdőlt oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    1039 Budapest, Zipernowsky utca 1-3 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére