Megoldott

Szemét, emberi ürülék, a takarítás teljes hiánya

A Frankel Leó út rövidebb szakasza és a Margit körút találkozása évek óta kritikán aluli állapotú. Nagy a forgalom, sokan járnak erre, és sajnos az emberek köztéri viselkedése is hagy maga után nem kevés kívánnivalót. De az, hogy hétfő óta emberi ürülék és a hozzá tartozó koszos alsónadrág is ezt a közteret díszíti, az egyszerűen több mint felháborító. A gyerekeimmel naponta kerülgetjük, gyakorlatilag élhetetlen lett ez a környék.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Frankel Leó út 13

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Zsófia Bun hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentést követően felvonult egy óriási brigád, és látványosan feltakarított. Habár takarítókat azóta nem láttam újra, szerintem az üzletek jobban odafigyelnek az előttük levő térre, ezáltal ilyen...
  • Zsófia Bun visszajelzésére vár.

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük segítséged és visszajelzésed!
  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Bejelentését ismételten továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé. A hibák kijavításáig kérjük szíves türelmét.

    Köszönettel:
    A II. Kerületi Városfejlesztő Zrt. közterü...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé, akik meg fogják vizsgálni az Ön által említett problémát, majd a rendelkezésükre álló k
    ...
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Zsófia Bun bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére