Válaszra vár

Illegális szemétlerakás

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2020.01.18:

Most is van hulladék. Sajnos ez ilyen terület, mindig rak ki valaki illegálisan szemetet.

---

Lassan egy hónapja akadályozza a közlekedőket az út közepére lehelyezett szemét.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Bocskaikert u.

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés leírását "Lassan egy hónapja akadályozza a közlekedőket az út közepére lehelyezett szemét."-ról "FRISSÍTÉS 2020.01.18: Most is van hulladék. Sajnos ez ilyen terület, mindig rak ki valaki illegálisan szemetet. --- Lassan egy hónapja akadályozza a közlekedőket az út közepére lehelyezett szemét."-ra.

  • Vizi Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Mustráltam: Most is van hulladék. Sajnos ez ilyen terület, mindig rak ki valaki illegálisan szemetet.
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVII. kerület"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldobált szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Lomis

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére