Megoldott

Nincs gazdája

Reméltem, hogy nem kell bejelenteni, de lassan két hónapja itt van ez az autó darab eldobva. Az utcaseprők is szépen körbe söpörték. Ideje lenne elvinni.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 80

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    El sem hiszem, de eltűnt.
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbra sincs gazdája.
  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    ...és a beton aknakockát is helyreállítani!
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Olajos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lomis

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére