Megoldott

Gaz az óvoda mellett

Anonim Járókelő

Tisztelt Óvoda!

Kérjük, hogy ne csak kerítésen belül, hanem az óvoda körül lévő területet is tartsák rendben, méteres gazok nőnek jelenleg.
Üdv

egy arrafelé lakó

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Egressy út 182

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük! A mai nap levágta valaki!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem az óvodának kellett volna elküldeni, mert saját maga előtti utcarészt mindenkinek saját magának kell rendben tartani, nem pedig az önkormányzatnak.
  • Füleki Flavián elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fa csonk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Korong utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére