Megoldásra vár

Hiányzó facsemete II.

A III. kerületben a Tímár utca 9 előtti szakaszon kitöltetlen egy fa számára kihagyott utcarész. Kérem az Illetékeseket pótolják.
Köszönjük

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Tímár u. 9c

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Tájékoztatom, hogy a bejelentett fapótlási igényt rögzítettük. A Tímár u. 9. előtti üres fahelyre történő ültetés legkorábban az őszi ültetési időszakban lehetséges.

    A m
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Promeneur Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem küldjék újra az ügyet, köszönöm.
  • Promeneur Bálint visszajelzésére vár.

  • Á. Laci megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Promeneur Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Azóta sem ültettek a helyére... :(
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Bálint!
    Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük segítséged és visszajelzésed!
  • Promeneur Bálint visszajelzésére vár.

  • Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A tárgyi számú, elektronikusan megküldött bejelentésben foglaltakkal kapcsolatban tájékoztatom, hogy Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata 2019. őszén ismét egy nagyobb volume
    ...
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    1033 Budapest, Mozaik utca 7. szám
    Telefon: 453-26-18, Fax:453-26-19

    Tisztelt „Járókelő.hu”!

    Tájékoztatom, hogy Felügyeletünk illetékes osztálya m
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Promeneur Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Sürgős locsolás kellene

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Gyűrű utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kiszáradt fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Madzsar József utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Burkolati hiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Vihar utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére