Megoldott

Tábla láthatósága

Anonim Járókelő

Frissítés 2019.09.19.: A Budapest Közút válasza alapján a Főkertnek továbbítva.
---

Kérem egy picit vágják meg a fát, hogy látszódjon a tábla tökéletesen, mivel ebben a kereszteződésben amúgy is rengeteg a baleset, emiatt ne legyen még több. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hatvany Lajos u. 8

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A tábla is cserére került :)
  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00051624 számú bejelentésre az al
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem egy picit vágják meg a fát, hogy látszódjon a tábla tökéletesen, mivel ebben a kereszteződésben amúgy is rengeteg a baleset, emiatt ne legyen még több. Köszönöm szépen!"-ról "Frissítés 2019.09.19.: A Budapest Közút válasza alapján a Főkertnek továbbítva. --- Kérem egy picit vágják meg a fát, hogy látszódjon a tábla tökéletesen, mivel ebben a kereszteződésben amúgy is rengeteg a baleset, emiatt ne legyen még több. Köszönöm szépen!"-ra.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "FŐKERT"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Thursday, September 19, 2019 10:34 AM
    To: Budapest Közút Útüzemelte...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elavult FRV

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    1032 Budapest, Szentendrei út 95 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Felesleges tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére