Megoldott

Kopott, tiltott jelképpel ellátott pad buszmegállóban

Kérem, hogy fessék le vagy cseréljék a padot.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Felüljáró

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt címzett.

    Munkatársaink kijavították az önök által jelzett hibát.

    Attila Dobos
    Karbantartó | Maintainer
    JCDecaux - Műszak | Technical
    6 Kén street - 1097 Budapest - Hungary
    Mobile : 36 (30)
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S-N Szabolcs elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére