Megoldatlan

Faültetés lehetséges-e?

Az Ürömre közlekedő busz állomásának környékét és a HÉV sínek melletti részt feldobná, ha pár cserjét, fát el lehetne ültetni. Az lenne a kérdésem, hogy ez lehetséges-e azon a részen?

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Papírgyár u. 32

Hozzászólások

  • Hétfői Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A tárgyi számú, elektronikusan megküldött bejelentésben foglaltakkal kapcsolatban tájékoztatom, hogy az Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata 2019. őszén ismét egy nagyobb vol
    ...
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    1033 Budapest, Mozaik utca 7. szám
    Telefon: 453-26-18, Fax:453-26-19

    Tisztelt „Járókelő.hu”!

    Tájékoztatom, hogy Felügyeletünk illetékes osztálya m
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Viszoki Dávid bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hatalmas gödör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Á László
    Jós utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Otthagyott zöld hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Gladiátor utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére