Megerősítésre vár

Kátyú a Mészáros Lőrinc utcában (egy a sok közül)

FRISSíTÉS 2020.02.26:

A Mészáros Lőrinc utca továbbra is nagyon kátyús. Nem is csak a bejelentésben jelzett kereszteződésben, hanem szinte az egész utca.

====

Balesetveszélyes kátyú a guttenberg krt - mészáros lőrinc utca kereszteződésben. Az egész utcának nagyon rossz az állapota, így érdemes a többi részt is átnézni és javítani. Biciklivel kifejezetten balesetveszélyes, különösen sötétben, a gyenge utcai közvilágításban.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Mészáros Lőrinc u. 31

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Bándi Gergő visszajelzésére vár.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük, hogy eljuttatta hozzánk észrevételét. A kerületben a járdák, kátyúk és úthibák javítását folyamatosan végezzük. Az Ön által jelzett úthibát felvettük a javítási listánk...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bakay Arpad elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Városüzemeltetési Iroda

  • Bakay Arpad megváltoztatta a bejelentés leírását "Balesetveszélyes kátyú a guttenberg krt - mészáros lőrinc utca kereszteződésben. Az egész utcának nagyon rossz az állapota, így érdemes a többi részt is átnézni és javítani. Biciklivel kifejezetten balesetveszélyes, különösen sötétben, a gyenge utcai közvilágításban."-ról "FRISSíTÉS 2020.02.26: A Mészáros Lőrinc utca továbbra is nagyon kátyús. Nem is csak a bejelentésben jelzett kereszteződésben, hanem szinte az egész utca. ==== Balesetveszélyes kátyú a guttenberg krt - mészáros lőrinc utca kereszteződésben. Az egész utcának nagyon rossz az állapota, így érdemes a többi részt is átnézni és javítani. Biciklivel kifejezetten balesetveszélyes, különösen sötétben, a gyenge utcai közvilágításban."-ra.

  • Bándi Gergő hozzászólt a bejelentéshez.

    A Mészáros Lőrinc utca továbbra is nagyon kátyús. Nem is csak a bejelentésben jelzett kereszteződésben, hanem szinte az egész utca.
  • Bándi Gergő visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük, hogy eljuttatta hozzánk észrevételét. A kerületben a járdák, kátyúk és úthibák javítását folyamatosan végezzük. Az Ön által jelzett úthibát felvettük a javítási listánk...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Városüzemeltetési Iroda

  • Bándi Gergő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére