Megoldásra vár

Fa hely

FRISSÍTÉS: 2019. 12. 01.
Semmi.
----
Kérem telepítsenek a két helyre fát, mivel az előzőeket kivágták. Köszönöm szépen az intézkedésüket!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hatvany Lajos u. 2

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A tárgyi számú, elektronikusan megküldött bejelentésben foglaltakkal kapcsolatban tájékoztatom, hogy az abban jelzett Budapest III. kerület, Pille utca környékén több
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    A 30 nap lejárt.
  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Sutus Noémi megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem telepítsenek a két helyre fát, mivel az előzőeket kivágták. Köszönöm szépen az intézkedésüket!"-ról "FRISSÍTÉS: 2019. 12. 01. Semmi. ---- Kérem telepítsenek a két helyre fát, mivel az előzőeket kivágták. Köszönöm szépen az intézkedésüket!"-ra.

  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi.
  • S Dominik visszajelzésére vár.

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás.
  • S Dominik visszajelzésére vár.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    1033 Budapest, Mozaik utca 7. szám
    Telefon: 453-26-18, Fax:453-26-19

    Tisztelt „Járókelő.hu”!

    Tájékoztatom, hogy Felügyeletünk illetékes osztálya m
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Sürgős locsolás kellene

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Gyűrű utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kiszáradt fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Madzsar József utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Burkolati hiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Vihar utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére