Megoldatlan

Parkolás járdán

A kedves, kreatív parkoló úr rátelt a 6. került egyik utolsó, nonstop ingyenes parkolási lehetőségére, a Szondi utca és a Dózsa György út sarkánál, csak éppen ezt éppen a járdán teszi, az
- ERZSÉBETVÁROS RENDÉSZETI IGAZGATÓSÁGA (ERI)
- JÁRŐRSZOLGÁLAT, KERÉKBILINCSELÉSI CSOPORT
- VII. kerületi Rendőrkapitányság
asszisztálásával. Hetente hosszú napokat áll a gyalogosok útjában, háborítatlanul. Magyarország így szeretlek.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Szondi u. 104

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Visszatérő probléma.
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Gergely!
    Tapasztalatunk alapján a folyamatban lévő szabálytalan parkolással kapcsolatos ügyeknél a legtöbb esetben az azonnali helyszíni fellépés a célravezető, ezért arra kérünk, hogy a legköze
    ...
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Rendészeti Osztály

  • Acsai Milán hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs megoldva.
  • Kovács Gergely visszajelzésére vár.

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Dobos Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük jelzését.
    Az ellenőrzés időpontjában nem találtunk szabálysértőt, de természetesen folyamatosan ellenőrizzük a helyszínt.

    Üdvözlettel:

    Dobos Ágnes
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Rendészeti Osztály

  • Kovács Gergely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére