Megoldott

Útjelző táblák

Anonim Járókelő

Korábbi útjavítás óta ki van rakva egy csomó közlekedési tábla ami szerintem már fölösleges, csak itt maradhattak. Egyébként a járdából sok helyet elfoglalnak. Köszönöm ha elvitetik!

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Berzeviczy Gergely u. 2

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Áttették, máshol folytatják (így ~egy hónap távlatában)...köszönöm azért.
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lelenc táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Árpád út (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Város tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Íves út (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhasználódott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Váci út (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére