Megoldatlan

Fekete utca

A nagyon dizájnos, átlátszó utcanév tábla teljesen elszíneződött.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 80

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Válasz sem érkezett, nincs mire visszajelezni. Ugyanilyen.
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • Bándi Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    El tudnátok küldeni újra?
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére