Megoldott

Rendszám nélküli autó

Anonim Járókelő

A Cserhalom utcában rendszám nélküli Fiat áll zöldterületen.
Ezt a bejelentést egy képpel is el tudtam intézni, de épp ekkor intézkedett itt az önkormányzat csoportja a buszmegálló másik végén, szintén a zöldterületen álló autó ellen. Vártam volna, hogy erre az autóra is kerül legalább egy figyelmeztetés, de nem, a rendészek elhajtottak mellette, elszomorító!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Cserhalom u. 16

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Ktf 13 hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A gépjármű elszállítása 2019.10.22-én megtörtént.

    Koi Zsolt
    Ügyeleti és információs szolgálat

    Budapest Főváros XIII. Kerületi
    KÖZTERÜLET-FELÜGYELET
    1131 Budapest, Hajdú u. 29.
  • Hétfői Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Ktf 13 hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a bejelentést!

    A gépjármű 2019.08.07-óta szerepel a nyilvántartásunkban, akkor még forgalmi rendszámmal.
    A jármű tulajdonosával szemben eljárást kezdeményeztünk!
    Amint lehetséges a jármű el...
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Tapasztalatom,hogy csak bejelentésre intézkednek.Legalább később kell elvinni,így is van elég roncs.
  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére