Megoldott

Szemetesek ürítése a népkertben

Ki folyik a szemét a kukákból.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 86

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Vizi Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Mustráltam: rendben voltak a kukák
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Kovács János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vass Zsolt
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemétlerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Kiegészítésre vár
    4
    Kiegészítésre vár
    4

    Városközpont sok szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Rákoskeresztúr, városközpont (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére