Megoldott

Közlekedési tábla fejmagasságban

A Knézich utca és a Bakáts tér sarkán kb. 150 cm-es magasságban kezdődik a szűk járdára tett tábla, valaki le fogja fejelni. A sarkon egy általános iskola.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Knézich u. 19

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Zsirai Viktória hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott, feljebb került! :)
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Zsirai Viktória bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S. Lujza
    Illetékes: Budapest Közút
    Mester utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Gyalogos nyomógomb hiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Közraktár utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Ferde jelzőlámpaoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: Budapest Közút
    Kvassay Jenő út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére