Megoldott

Fröcskölő kút

Az Óbudai rendelőintézet melletti játszótéren található kút megnyitva annyira szétszórja a vizet, hogy a gombot megnyomó ember cipője és ruhája attól gatantáltan csuronvizes lesz egy pillanat alatt, és ebben a formában ivásra és kézmosásra, különösen kisgyermekeknek, nem alkalmas. Úgy tűnik, hogy egy szűkítő vagy szűrő hiányzik a csaptelep kifolyónyílásából, ami korábban még megvolt.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Vörösvári út 84

Hozzászólások

  • B-F. Tamara lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Takács Zsolt hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt megjavították már a nyáron.
  • Takács Zsolt visszajelzésére vár.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    1033 Budapest, Mozaik utca 7. szám
    Telefon: 453-26-18, Fax:453-26-19

    Tisztelt "Járókelő.hu"!

    Felügyeletünknek megküldött lakossági észrevételére,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Kiss Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Örülj neki hogy jön belőle tiszta víz
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Takács Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járhatatlan a járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem lehet elférni a fa alatt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Kelta utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Locsolórendszer a járdát locsolja

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Madzsar József utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére