Megoldott

kirakott wc a járdán

Anonim Járókelő

Budapest, VII. ker. Peterdy utca 1. előtt ki van rakva egy koszos wc a járdára. Pont a térfigyelő kamera alatt.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Peterdy u. 1

Hozzászólások

  • Magyar János hozzászólt a bejelentéshez.

    www.hulladékudvar.budapest.hu
    Az agyatlan marhája, képtelen volt elvinni, helyette kirakja ebek harmincadjára! :( :(
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Már csak a piszok feltakarítása van hátra, ami az utcán maradt.
  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • VII Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma elvitték wc-t
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    szemetes lyukak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Dembinszky utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    rozsdás lett, kiesett a kuka alja

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Bethlen Gábor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére