Megoldott

Egy rakás faág várja az elszállítást

egy rakàs faàg

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Róbert Károly körút 98

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Békés Klára hozzászólt a bejelentéshez.

    elszàllítottàk azòta, köszönöm!
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés nevét "egy rakàs faàg vàrja az elszàllítàst"-ról "Egy rakás faág várja az elszállítást"-ra.

  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    A „XIII., Róbert Károly körút 98. – Levágott faágak elszállításának kérése” tárgyú, 50840 és 50841 számú észrevételüket köszönettel megkaptuk, azzal kapcsolatban az alábbi tájék
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat"-ról "FŐKERT"-ra.

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Klára!
    Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük segítséged és visszajelzésed!
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-119043/2019-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük elektronikus levelét.

    A Róbert Károly körút Fővárosi Önkormányzati fenntartású közterület, ezért levelét illetékességből továbbítjuk részükre kérve a szükséges és lehets
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    kiszàradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Békés Klára
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Reitter Ferenc utca (XIII. kerület)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Suspect Tree fall

    Beküldés ideje:
    Beküldte: reda ahmed
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Kisfaludy utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére