Megoldott

Kiszáradt fák

kiszàradt fàk

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Róbert Károly körút 98

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt CÍM!

    Köszönjük bejelentését. Bp. XIII. Róbert Károly krt. 98 szám előtt lévő két kiszáradt fát Közszolgáltató Zrt. kivágatta.

    tisztelettel

    _________________________________________________
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Egyéb szervezet"-ról "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat"-ra.

  • Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00050840 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    A „XIII., Róbert Károly körút 98. – Levágott faágak elszállításának kérése” tárgyú, 50840 és 50841 számú észrevételüket köszönettel megkaptuk, azzal kapcsolatban az alábbi tájék
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés nevét "kiszàradt fàk"-ról "Kiszáradt fák"-ra.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat"-ról "FŐKERT"-ra.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!
    Köszönjük elektronikus levelét. A Róbert Károly körúti fasor a Fővárosi Önkormányzat kezelésébe tartozik a problémát jeleztük feléjük. Továbbra is várjuk kérdéseit, észrevételeit ho...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-119032/2019-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük elektronikus levelét.

    A Róbert Károly körút Fővárosi Önkormányzati fenntartású közterület, ezért levelét illetékességből továbbítjuk részükre kérve a szükséges és lehets
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szent István park mosdó nyitvatartása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Szent István park (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Életveszélyes faág

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Bessenyei utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fák

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Teve utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére