Megoldott

kiszàradt facsemete

kiszàradt facsemete

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Jász u. 13

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • _ tbodai hozzászólt a bejelentéshez.

    A kiszáradt fát eltávolították.
  • Békés Klára visszajelzésére vár.

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Békés Klára visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük elektronikus levelét.

    A kiszáradt kis fát idén ősszel eltávolítjuk, jövő év tavaszán pótoljuk.

    Üdvözlettel:

    Turóczi András

    kertészmérnök

    üzemeltetési vezető

    XIII. K
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szent István park mosdó nyitvatartása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Szent István park (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Életveszélyes faág

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Bessenyei utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fák

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Teve utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére