Válaszra vár

Görbe pad

FRISSÍTÉS 2019.09.10.:
"Nem tudom, mi történt, de sajnos az új lécek is meggörbültek ugyanott. "

-----------------------------------------------

Görbe a léc a padon az 501. utcai buszmegállóban.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, 501. utca

Hozzászólások

  • Hétfői Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Hétfői Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés leírását "Görbe a léc a padon az 501. utcai buszmegállóban."-ról "FRISSÍTÉS 2019.09.10.: "Nem tudom, mi történt, de sajnos az új lécek is meggörbültek ugyanott. " ----------------------------------------------- Görbe a léc a padon az 501. utcai buszmegállóban."-ra.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem tudom, mi történt, de sajnos az új lécek is meggörbültek ugyanott.
  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt címzett.

    Munkatársaink kijavították az önök által jelzett hibát.

    Üdv.

    Peter SZABO
    Karbantartó | Maintainer
    JCDecaux - Műszak | Technical
    6 Kén street - 1097 Budapest - Hungary
    Mobile : 36
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Hétfői Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére