Megoldatlan

Sakkasztal repedéseibe beszivárog a csapadékvíz

A Boldog Sándor István parki sakkasztalok egyikénél ülve arra lettem figyelmes, hogy bár eső már jó ideje nem esett, az asztal alján egy repedésből kb. percenként egy vízcsepp hull alá. Alaposabban megnézve az asztalt, úgy tűnik, hogy a sakktábla illesztésénél a ragasztás nem volt elég alapos, és a márványlap alá beszivárog az esővíz, ami a műkő pórusain és repedésén keresztül alul távozik. Javaslom a ragasztás javítását, nehogy a téli fagyok teljesen tönkretegyék, szétfeszítsék a most még új és szép asztalokat. A csatolt képek az asztal érintett részletét mutatják alulról és felülről.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Derű u. 6

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A bejelentéstől számított 1 év alatt nem oldódott meg a probléma.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő visszajelzést küldött.


    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Tájékoztatom, hogy a III. kerületben lévő és nemrég létesült Boldog Sándor István park sakkasztalainál észlelt hibákat továbbítottuk a garanciával foglalkozó Óbuda-Béká
    ...
  • Takács Zsolt visszajelzésére vár.

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem érkezett válasz
  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    1033 Budapest, Mozaik utca 7. szám
    Telefon: 453-26-18, Fax:453-26-19

    Tisztelt „Járókelő.hu”!

    Tájékoztatom, hogy Felügyeletünk illetékes osztálya
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem érkezett válasz.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Takács Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Letört ág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    A járda 2/3 részét benőtte a tamariska

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Száraz faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Zápor utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére