Megoldott

Farkastorki út 19. növényzete - balesetveszély

Anonim Járókelő

T. Önkormányzat!

Kérjük balesetmegelőzés céljából a növényzet mielőbbi visszavágatását!

Köszönettel:

kisgyerekes lakók, Táborhegyi út

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Farkastorki út 19

Hozzászólások

  • Gál Gertrúd lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Visszavágták a növényzetet, megoldódott.
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Szeretném tájékoztatni, hogy telekről kilógó növényzet visszavágására fel fogjuk szólítani a telek tulajdonosát, használóját!

    Tisztelettel:
    Falvai Tamás
    ügyfélkapcsolati irodavez
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    48/1994. (VIII.1.) Főv. Kgy. rendelet 3.§ (1) c)
  • Gál Gertrúd elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Fatelepítés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Római tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Park vagy mi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére