Megoldott

Beszakadt csatornafedél

Bp X.ker Pongrácz köz 5 előtti járda közepén lyukas a csatornafedél. Magyar Posta jelzés van rajta.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Pongrácz köz 5

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Moór Kriszti hozzászólt a bejelentéshez.

    A fedlap tényleg kicserélésre került, de jobb lett volna, ha szintben lenne a járdával, így ugyanis balesetveszélyes, illetve nehézkes pl. babakocsival/kerekesszékkel átjutni rajta.
  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    08.26-án a sérült fedlap kicserélésre került.
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Moór Kriszti bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére