Megoldásra vár

Elhanyagolt zöldterület

Tisztelt Illetékes!

Kérem, hogy a Deák téren ültessenek (árnyéktűrő) növényeket azokra a részekre, ahol jelenleg csupasz föld van!

Tisztelettel,
Szász László

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Deák Ferenc tér 3

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00050355 számú bejelentésre az alább
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    A "nyilvános illemhely" a bokrok mögött és az épület közt helyezkedik el...
    Korábbi bejelentésemben tettem javaslatot a bokrok kivágására,
    hogy ezen szagos tevékenységeknek a takarása
    felszámolódjon....
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Mivel nyilvános illemhelyként üzemel a szagokból ítélve, így nem hiszem, hogy bármilyen növény túlélne itt.
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére