Megoldott

Megdőlt pollerek

Tisztelt Illetékes!

Kérem, hogy állítsák helyre a megdőlt pollereket a Harmincad utca sarkán!

Tisztelettel,
Szász László

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Bécsi u. 10

Hozzászólások

  • Szász László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
  • Varga Dóra hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyszínen nem tudtam melyik pollerről van szó de a képeken utólag beazonosítható. Úgy látom a poller javítva lett. 12.04.
  • Szász László visszajelzésére vár.

  • Kiss Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Az összes meg van dőlve egyenként rakd fel őket légyszi
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az V. Bécsi utca - Harmincad utca sarkán észlelt P05-ös típusú parkolás gátló oszlop helyreállítását megrendeltem a karbantartást végző kivitelezőnél.

    Üdvözlettel:

    Kelemen Tamás...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére