Megoldott

Hát csoda, hogy nem folyik el a csapdékvíz?

Előre megjósolható, hogy a levágott tujafák csapadékelvezető árokban való parkoltatása nem fog jóra vezetni...

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Marabu u. 31

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Közművek"-ra.

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Most talán el fog, mert elszállították a levágott tuja felsőrészeket...
    Csak jobb lesz így... :)
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    13
    Válaszra vár
    13

    Megsüllyedt fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Kalács utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Telítődött és eldugult vízelvezető árok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Esztena utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megint hiányzik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére