Megoldásra vár

Hónapok óta járdán parkoló autó

Hónapok óta járdán parkoló autó, ami ráadásul a bicikliút biztonságát is korlátozza

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Shell

Hozzászólások

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Ktf 13 hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a tájékoztatást!

    A Budapest Főváros XIII. Kerületi Közterület Felügyelet munkatársai intézkedtek a bejelentésben szereplő járművel szemben!

    Koi Zsolt
    Ügyeleti és információs szolgálat

    Bu...
  • Biciklis Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • J.Tóth Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Összetört autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: O. Ida
    Palóc utca (XIII. kerület)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Elhagyott autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Népfürdő utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Falvi Falvi
    Közvágóhíd (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére