Megoldott

Leeső kilincs

A Boldog Sándor István parki játszótér kilincse a kezemben maradt, javításra szorul.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Vihar u. 6

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A tárgyi számú, elektronikusan megküldött bejelentésben foglaltakkal kapcsolatban tájékoztatom, hogy az abban jelzett, Boldog Sándor István parkban található játszótér k...
  • Fülöp Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    1033 Budapest, Mozaik utca 7. szám
    Telefon: 453-26-18, Fax:453-26-19

    Tisztelt „ Járókelő.hu !”

    Tájékoztatom, hogy Felügyeletünk illetékes osztály
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Takács Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére