Megoldott

Nemsokára beszakad az út test

A Dévai utca 19 számnál az építkezés mellett nemsokára beszakad az út test.
Már nem sok hiányzik körül belül 5-10 cm mély.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Dévai u. 19

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Szász László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő :) Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Kijavították köszönöm!
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. A bejelentésben szereplő útsüllyedés
    nem ismeretlen számunkra.
    Munkatársaink már korábban megvizsgálták a közcsatornát, a hiba
    javításáról intézk
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt."-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentését.

    Bejelentése alapján helyszíni szemlét tartottunk. A hiba oka a csatorna gerincvezeték szivárgása. A hibát jeleztük az FCSM részére ( ugyelet@fcsm.hu ) és t
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Járókelő :) Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Beszakadt út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Balázs Béla utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Beszakadó úttest

    Beküldés ideje:
    Beküldte: J É
    Városligeti Fasor (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Úthiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sebó Gábor
    Andor utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére