Megoldott

III. Bécsi út - Gelléri Andor Endre u. - száraz fa kivágáss

Anonim Járókelő

Frissítés 2019.09.12.: A kerület válasza alapján a Fővárosnak továbbítva.
---

T. Önkormányzat!

Kérjük a kiszáradt fa kivágását egyúttal a hajléktalanok élettereként funkcionáló park rendszeres takarítását!

Köszönettel:

Szt. Margit Kórház dolgozói

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szent Margit Kórház

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A fakivágás is megtörtént, viszonylag rendezett és hulladékmentes most a park. Köszönet az intézkedésért a Polgármesteri Hivatalnak és ÓBKFnek! Megoldva.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-112830/2019-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés leírását "T. Önkormányzat! Kérjük a kiszáradt fa kivágását egyúttal a hajléktalanok élettereként funkcionáló park rendszeres takarítását! Köszönettel: Szt. Margit Kórház dolgozói"-ról "Frissítés 2019.09.12.: A kerület válasza alapján a Fővárosnak továbbítva. --- T. Önkormányzat! Kérjük a kiszáradt fa kivágását egyúttal a hajléktalanok élettereként funkcionáló park rendszeres takarítását! Köszönettel: Szt. Margit Kórház dolgozói"-ra.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület"-ról "Budapest Főváros"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A tárgyi számú, elektronikusan megküldött, Budapest III. kerület Bécsi út 134. szám előtt, a Kiss Mihály park mellett található kiszáradt fával és a parkot használó hajl
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A takarítás megtörtént, a száraz fa kivágása még nem.
  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    1033 Budapest, Mozaik utca 7. szám
    Telefon: 453-26-18, Fax:453-26-19

    Tisztelt „ Járókelő.hu !”

    Tájékoztatom, hogy Felügyeletünk illetékes osztály
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére