Megoldatlan

Gőzmozdony utca

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2019.09.29.
----
A lakótelep parkoló részén több helyen kátyús az út. Kérem a javítások kapcsán szíves segítségüket.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Gőzmozdony u. 20

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem történt változás, választ sem kaptam.
  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület

  • Sutus Noémi megváltoztatta a bejelentés leírását "A lakótelep parkoló részén több helyen kátyús az út. Kérem a javítások kapcsán szíves segítségüket."-ról "FRISSÍTÉS 2019.09.29. ---- A lakótelep parkoló részén több helyen kátyús az út. Kérem a javítások kapcsán szíves segítségüket."-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos az ügyben nem érkezett válasz.
  • Gál Gertrúd elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére