Megoldatlan

Firkás telefonfülke

Kérem az illetékeseket, hogy tisztítsák meg az összefirkált telefonfülkét.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Deák Ferenc tér M

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Bándi Gergő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére