Megoldott

Újabb kátyú jelent meg

Kispesten az Árpád utcában a Nádasdy utca kereszteződésnél kialakult egy újabb kátyú, valamint a korábbi javítások sem mondhatóak elégségesnek, azok még mindig mélyek.
Kérem, javítsák a burkolati hibákat! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Árpád u. 151

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A lyukat befoltozták, így:
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük, hogy eljuttatta hozzánk észrevételét. A kerületben a járdák, kátyúk és úthibák javítását folyamatosan végezzük. Az Ön által jelzett úthibát felvettük a javítási listánk...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispest Önkormányzata

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Üllői út (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Üllői út (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére