Megoldatlan

Kopott korlátok a HÉV-eken

FRISSÍTÉS 2020.03.07:

Sajnos nem, továbbra is kopottak a korlátok. Vajon mikor esedékes az a főjavítás?

-----

A legtöbb csepeli HÉV szerelvényen lekopott az ajtóknál lévő korlát tetejéről a festék, fémszagú lesz tőle a kezünk. Kérem, ha lehet fessék le a kopott korlátokat.
Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Szent Imre tér

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A bejelentéstől számított 1 év alatt nem oldódott meg a probléma.
  • Bardócz Csabaverified-profile visszajelzésére vár.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0027387-003/2019
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00049994

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes MÁV-HÉV Zrt.-nek. A
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV-HÉV Zrt.

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés leírását "A legtöbb csepeli HÉV szerelvényen lekopott az ajtóknál lévő korlát tetejéről a festék, fémszagú lesz tőle a kezünk. Kérem, ha lehet fessék le a kopott korlátokat. Köszönöm szépen!"-ról "FRISSÍTÉS 2020.03.07: Sajnos nem, továbbra is kopottak a korlátok. Vajon mikor esedékes az a főjavítás? ----- A legtöbb csepe...

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos nem, továbbra is kopottak a korlátok. Vajon mikor esedékes az a főjavítás?
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Csaba!
    Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük segítséged és visszajelzésed!
  • Bardócz Csabaverified-profile visszajelzésére vár.

  • Zonner Pál hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldás:addig nem fizeti a jegyet,bérletet,amíg kopott korlátok,és szauna állapot van a járműveiken.
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0027387-001/2019
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00049994

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet eljuttattunk a probléma megoldásában illetékes MÁV-HÉV Zrt.-nek. A t...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "MÁV-HÉV Zrt."-ra.

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megálló műszaki állapota

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV-HÉV Zrt.
    Szépvölgyi út H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    a lámpából csöpög a víz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV-HÉV Zrt.
    Békásmegyer (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    BUBI parkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Dóra
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    0508-Erzsébet tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére