Megoldott

szétesett reklámoszlop

tegnap szétesett egy reklámoszlop a Rákóczi út 14 szám elött. az oszloprq MAHIR Cityposter kft. van írva ützemeltetöként

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, VIII. kerület

Hozzászólások

  • Barkóczi Dávid hozzászólt a bejelentéshez.

    Azóta javították.
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Barkóczi Dávid bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Gazos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Bajza utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Csúnya oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bálint Baráz
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Bakancsos utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Reklámtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bujdosó Attila
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Margit Körút (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére