Megoldott

Gaz, szemét, kilógó locsolócső

Olyan, mintha a munka közepénél szóltak volna, hogy most már mehettek haza + szemét.
Kérem fejezzék be az elkezdett munkát, mert ez nem tűnik szabályosnak. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Tömő u. 64

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Finta István hozzászólt a bejelentéshez.

    Szuper, köszönöm!
  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központ hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük bejelentését. A Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Városüzemeltetési Igazgatóság munkatársai gazmentesítették az útszakaszon található fahelyeket.
    Tisztelettel:
    JGK Zrt.
  • Biciklis Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Finta István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére