Megoldott

Túlcsorduló szemetes

Sajnos megint megteltek a szemetesek + szerintem illegális lerakás esete is fenn forog.
Kérem intézkedjenek, köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Szentkirályi u. 19

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központ hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő! Köszönjük jelzését, a hibát kijavítottuk. Üdvözlettel: Józsefvárosi Városüzemeltetési Igazgatóság
  • Finta István hozzászólt a bejelentéshez.

    Kicsit odébb, a múzeum utcánál található szemetes is megtelt.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Finta István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére