Megoldott

Törött és firkás pad

Törött és firkás a pad.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Stáhly u. 4

Hozzászólások

  • Hétfői Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Szuper. Köszönöm.
  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központ hozzászólt a bejelentéshez.

    isztelt Bejelentő!
    Köszönjük bejelentését. A Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Városüzemeltetési Igazgatóság munkatársai megjavították a padot.
    Tisztelettel:
    JGK Zrt.
  • Magyar János hozzászólt a bejelentéshez.

    Neee már. Olyan szép környék. Hogy lehet itt ilyen vandalizmust végezni :(
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés nevét "Törött és firkás"-ról "Törött és firkás pad"-ra.

  • Dobos Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központ hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük bejelentését. A Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Városüzemeltetési Igazgatóság munkatársai megkezdték a jelzett padok javításához szükséges anyagok beszerzését. A padok...
  • Hétfői Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére