Megoldott

Eltűnt útburkolat

Frissítés 2019.08.29.: A kerület válasza alapján a fővárosnak továbbítva.
---

Kedves Járókelő,

Az Alsó Svábhegyi úton a Tarpatak utca nevezetű buszmegálló környékén 40cm szélességben az előző, 20 éve befedett burkolat régészeti értékű maradványai bukkantak fel. Köszönettel vennénk egy kis javítást.

Köszönettel,
Krizsanóczi Tibor

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Tarpatak utca

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Krizsanóczi Tibor hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Járókelő,

    A probléma megoldódott, legalább egy 1 méter széles, szép, új aszfaltréteget tettek ide. Sajnos sötét este volt, nem tudtam lefényképezni, de később talán tudom pótolni.

    Üdv,
    Krizsa...
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
    e-mail: utuzemeltetes@budapestkozut.hu
    Budape...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 149178 /2019-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztálya ré
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Krizsanóczi Tibor hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig nem történt semmi. Bár a környék utcáihoz képest ez semmiség.
  • Krizsanóczi Tibor hozzászólt a bejelentéshez.

    Megtelt őszi falevéllel, de semmi változás.
  • Krizsanóczi Tibor hozzászólt a bejelentéshez.

    Megnézem majd, azóta nem jártam arra.
  • Bándi Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Történt javítás az ügyben?
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-106210/2019-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés leírását "Kedves Járókelő, Az Alsó Svábhegyi úton a Tarpatak utca nevezetű buszmegálló környékén 40cm szélességben az előző, 20 éve befedett burkolat régészeti értékű maradványai bukkantak fel. Köszönettel vennénk egy kis javítást. Köszönettel, Krizsanóczi Tibor"-ról "Frissítés 2019.08.29.: A kerület válasza al...

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük megkeresését, azonban javasoljuk az illetékes Fővárost megkeresni.

    Üdvözlettel:
    Molnár Viktória

    From: Járókelő.hu [mailto:budapest@jarokelo.hu]
    Sent: Wednesda
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Krizsanóczi Tibor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére