Megoldott

Csatorna lefolyó

Kedves Járókelő,

A Hadik András utca 22 környékén egy gázvezeték javítás után a frissen aszfaltozott felületbe nem sikerült szintben elhelyezni a csatorna lefolyót.

Köszönettel,
Krizsanóczi Tibor

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Hadik András utca

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    A hibát kijavították.
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Krizsanóczi Tibor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Beszakadt csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Margaréta utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Töredezett Telekom fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Németvölgyi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére