Megoldott

Eldugult vízelnyelő

Csepelen a Kossuth Lajos utca - Karácsony Sándor utca zebránál áll a víz, a szokásos vízelnyelő az OTP Bank előtt most is eldugult. Kérem, tisztítsák ki! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kossuth Lajos u. 86

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm, megoldva!
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére