Megoldott

Aknafedő hiány

A Jegenyefa sor közelében, a Vízművek telep bejárata mellett évek óta (!) hiányzik az akna fedele.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, XVIII. kerület

Hozzászólások

  • Jakab Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Jelezném a T. Szerkesztőknek, hogy ez a probléma végül megoldódott. Ha jól láttam a Csatornázási Művek munkatársai orvosolták a hibát, a balesetveszély elhárult. :-)
  • Szabó Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Újra elküldtük a Vízműveknek és a kerületnek is.
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Városgazda NZrt.

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Jakab Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Eltelt egy hónap és még mindig semmi.... :(
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Jakab Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    A vezetékhez közel van a fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Városgazda NZrt.
    Versec utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Vezetékhez közel van a fa ága

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Városgazda NZrt.
    Versec utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Tönkrement közmű szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Ráday Gedeon utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére