Megoldott

Fekete füstöt okádó FLR-748

Az FLR-748 a képen is valamennyire látható mindent beterítő fekete füstöt juttatja ki a kipufogójából. Kérem, vizsgálják át az autóbuszt és szüntessék meg ezt a mértékű kormoló füstölést. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Örs vezér tere M+H

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0025755/2019
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00049461

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek. A társasá...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Archibald Stephens hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyik önkormányzat sem fogja engedni új kábelek kihúzását.
  • anonim olvasovagyok hozzászólt a bejelentéshez.

    Troli ágazatunk sajnos nagyon gyenge, infrastruktúra, karbantartás ügyileg.
    A meglévőt kell rendbetenni, aztán lenne értelme új trolivonalakat kijelölni
  • _ Gergő hozzászólt a bejelentéshez.

    Alapból a legtöbb útvonalon a buszokat trolira kellene cserélni. Nincs értelme füstokádókat üzemeltetni, hiszen pár kilométeren mennek körbe-körbe. Egyszer ki kell építeni a kábelét és kész.
  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez egyre jellemzőbb lesz az idén 13-15 éves Volvóknál. A legtöbb 7700A-s 1 milliós* futású. Rég selejtezni kellett volna már ezeket is. De erre ilyen ütemű beszerzés mellett (tavaly 10 busz, idén 0, j...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hónapok óta nem működő lift

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kacsóh Pongrác út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfuserált menetrendi tájékoztatók 2.0

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Puskás Ferenc Stadion M (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére