Megoldott

Forró levegőt okádó FLR-706

A tegnapi napon az FLR-706 forgalmi rendszámú autóbusz klímája szinte forró levegőt fújt az utastérbe, majd meg lehetett gyulladni. Javaslom az autóbusz klímájának átvizsgálását az utazási komfortérzet javítása érdekében. Köszönöm szépen!

(A képen szereplő autóbusz illusztráció, az nem az FLR-706-os járműről készült.)

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Boráros tér H

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0025753/2019
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00049451

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek. A társasá...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ottfelejtett mobil oszlopok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kálvin tér (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kopott, rozsdás padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kálvin tér M (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére