Megoldott

NER kompatibilis graffitik: ÚJRA!

FRISSÍTÉS 2019.09.29.
----
"NER kompatibilis graffitik" a Népkertben címmel bejelentetem egy rasszista graffiti sort:
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/37545/ner-kompatibilis-graffitik-a-nepkert-szemetesein
Úgy tünt valamikor lefestették, lemosták. Ám nem tartott sokáig ez az állapot, ame egy malőtt fénykép:

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 86

Hozzászólások

  • Szász László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben szereplő feliratot eltávolítottuk.

    Üdvözlettel:

    Sajtó és kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon gáz. :-(
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor csak ennyit: szégyellje minden érintett magát, de nagyon!
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Sz-S Noémi megváltoztatta a bejelentés leírását ""NER kompatibilis graffitik" a Népkertben címmel bejelentetem egy rasszista graffiti sort: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/37545/ner-kompatibilis-graffitik-a-nepkert-szemetesein Úgy tünt valamikor lefestették, lemosták. Ám nem tartott sokáig ez az állapot, ame egy malőtt fénykép:"-ról "FRISSÍTÉS 2019.09.29. ---- "NER...

  • Bándi Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos az ügyben nem érkezett válasz.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FKF"-ról "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ra.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Már megint? Elég nagy szégyen. Pedig tudtommal kamera van a parkban. Egyébként a kerületi önkormányzat az illetékes.
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Ocsmány

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: E.ON
    Cinkotai út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffiti a falon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Medgyessy Ferenc utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Jászai Mari tér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: K. Sándor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Jászai Mari tér (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére